Aktuálně

 

Oznameni-vstup-do-skoly

Stále vystavujeme ošetřovné pro žáky do 13 let (max dvanáciletí). 

Přerušení provozu tělocvičny

Z důvodu nařízené karantény je provoz tělocvičny pro všechny organizace do odvolání přerušen. Díky za dodržování tohoto pokynu. Radek Pospíšil, ředitel školy

Domácí výuka

Sledujte informace v záložce domácí výuka a vaše třída. 

Uzavření školy od 11.3.2020 do odvolání!!!

Na základě nařízení Minosterstva zdravotnictví se od 11.3.2020 do odvolání zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Mgr. Radek Pospíšil, ředitel školy

Mimoradne_opatreni_-_uzavreni_zakladnich-_strednich_a_vysokych_skol_od_11-_3-_2020

Digitální domorodci

Vážení rodiče žáků 4., 5. a 6.třídy,

Nabízíme Vám možnost účastnit se programu  Digitální domorodci, který Vám odpoví na otázky:  Jaké pasti číhají na mladé uživatele mobilních telefonů a internetu? Jaká jsou skrytá nebezpečí? Sexting, kybergrooming, kyberšikana. Jak komunikovat se svým dítětem o internetu? Jak mohou být rodiče svým dětem oporou v mediální džungli?

Tento certifikovaný program se uskuteční na naší škole v pondělí 16. března 2020 v 16 hodin. Program bude trvat 90 minut. Vše bude financováno školou. Z důvodu omezeného počtu účastníků, je nutno potvrdit svou účast na emailové adrese:  marcela.drkosova@zsbilalhota.cz  , do 6.3.2020.

Zveme všechny rodiče, kteří chtějí vědět, jak chránit své dítě v digitálním prostředí.                                                        Za  ZŠ Bílá Lhota   M. Drkošová

Oznámení

Vzhledem k situaci při odběru starého papíru (nízká cena, problémy s uskladněním a následným odvozem, rozmístění kontejnerů v obcích) momentálně NESBÍRÁME starý papír ve škole od rodičů a občanů. Nadále samozřejmě třídíme papír v rámci školy, ale již nám papír nevozte a uložte jej ve sběrných kontejnerech v obcích. V případě opětovného sběru Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Pronájem tělocvičny

Uvolnily se některé zajímavé termíny na pronájem tělocvičny. Více informací získáte v odkazu Tělocvična. Zde najdete aktuální obsazenost i vzor smlouvy na pronájem, včetně ceny za pronájem.

« zpět
int(1)

Novinky

int(1)

Kalendář akcí